LV | RU | EN

 

Speciālisti
Speciālists Kab. St. P
O T C Pk Se

Bērnu dežūrārsts
Ļemeševskis Pjotrs  326   15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Solovjova Natālija  326              

Akupunkturas specialists
Mangale Irena 713 7 pieteikties pa talr. 29542377          

Arodveselības un arodslimību ārsti
Štekele Dace 709 7 09.00-14.00 13.00-18.00 08.30-14.00 13.00-18.00 08:30-13.00  
Ārstu medicīniskā komisija
Ļemeševskis Pjotrs (Autovadītāju med. komisija) 326 3 12.00-14.00 15.00-19.00   08.00-12.00    

Audiologopēds
Vavilova Ludmila 415 4   9.00-14.00   8.00-13.00 14.00-17.00  

Bērnu ķirurgs
Lavendelis Egils 503 5   16.00-19.00        

Bērnu neirologs
Skibunova Inna 411 4   9.00-14.00   9.00-14.00    

Bērnu masiere

Volkova Jeļena 421 4 09.00-14.00   09.00-14.00      

Dermatovenerologi
Jākobsone Ilze 605 6     15.00-18.00      
Muhenberga Marina 605 5 15,00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
  08.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas) 
     
Zakovrjašina Žanna 605 6   14.00-18.00        
Sjucillo Irēna 605 6 12.00-15.00     13.00-16.00 16.00-19.00  

Diabēta aprūpes un apmācības māsa
Leitāne Natalija 420 4     08.00-14.00   08.00-14.00  

Endokrinologi
Mukāne Maija       16.00-20.00   16.00-20.00    
Seisuma Dace     13.00-19.00  

14.00-20.00
(katru II trešd.)

     

Ergoterapeiti
Prince Anita 420 4     15.30-20.00      
Mihailova Vineta 420 4       09.00-13.00    

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās terapijas kabinets 419 4 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00  10.00-14.00

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti
Civako Jeļena 2 411 4       15.00-19.00    
Kraucis Artūrs 414.1 4 9.00-11.00 15.00-17.00 18.00-20.00      
Skutula Una 2 414.1 4 13.00-19.00 9.00-14.00 13.00-18.00 9.00-14.00 9.00-14.00  
Petruškova Irina 411 4 9.00-14.00   14.00-18.00      

Fizioterapeiti
Alifonova Anastasija 416 4 08.00-14.00   08.00-14.00 08.00-14.00    
Dankovska Elīna 421 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  
Poļakova Tatjana 421 4   15.00-19.00   15.00-19.00    
Lajevska Anna 416 4   13.00-20.00   13.00-20.00    
Kļaviņa Linda 421 4 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00  
Kulago Jeļena 418 4     15.00-19.00   15.00-19.00  
Pedāne Inna 413 4 09.00-15.00     09.00-15.00    
Rosolovs Tomas 413 4   08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00    
Zommere Līna 2 412 4 10.00-16.00 10.00-16.00 10.00-16.00   10.00-16.00  

Gastroenterologi
Kamarūte Liena 603 6   14.00-19.00   14.00-19.00 09.00-14.00  

Ginekologi
Baumane - Auza Dita 705 7   08.00-14.00        
Pauniņa Zane 523 5 16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
  17.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
     
Rimmere Tatjana 510 5 16.00-19,00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
  14.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
  09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas) 
 
Krūmiņa Inese 510 5 09.00-12.00 (NVD)
12,00-13.00 (maksas)
14.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
   
Mandžgaladze Nani 510 5   08.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
  14.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
  10.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas) 
Sniķere Gita 204 2 8.00-14.00 13.00-19.00 12.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00  

Ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists
Vasiļjeva Jeļena 523 5   15.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
  15.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
   

Kardiologi
Vārava Elita 518 5     16.00-19.00      
Kočergina Marina 518 5         12.30-15.00  
Mazjāne Aleksandra 518 5 14.00-18.00 14.00-16.00   14.00-18.00    
Šafro Jeļena 510 5   16.30-20.00        

Ķirurgi
Miļčevskis Andrejs 523 5     14.00-18.00      
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00  
Sviridova Larisa 501 5 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00 08.00-16.00    

Logopēdi
Mančinska Iveta 415 4   15.30-19.30 08.00-12.00 15.30-19.30    
Dubrova Jeļena 415 4 16.00-20.00   15.00-20.00      

Masieri
Deņisenko Nadežda 414.2 4 13.00-19.00 9.00-15.00 9.00-15.00 13.00-19.00 9.00-15.00  
Lisenko Natālija 4 417 4 13.00-20.00 10.00-17.00 13.00-20.00 10.00-17.00 13.00-20.00  
Pašķēvičs Viktors     08.00-20.00 15.00-20.00 08.00-20.00 15.00-20.00 08.00-20.00 08.00-14.00
Ziemele-Vēvere Gunita 414.2 4 08.00-13.00   15.00-20.00 08.00-13.00    

Nefrologs

Čirkova Natālija 522 5

11.40-12.40 (NVD)
13.30-14.30 (maksas, Aura Premium)

         

Neirologi
Eglīte Nelda 713 7   16.00-20.00 16.00-20.00   16.00-20.00 09.00-14.00
Bugrova Violeta 713 7     09.00-13.00   09.00-13.00  
Ozola Sarmīte 2 317 3 8.00-15.00 8.00-15.00 14.00-19.00 8.00-17.00 8.00-14.00  
Zablocka 704 7     15.00-19.00      

Neirosonologs
Juškova Inga 521 5       15.00-19.00 (katru mēneša I ned.)    
Skibunova Inna 3 521 5 13.00-16.00          

Oftalmologi
Balode Dita 515 5 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00  
Molčāne Alīna 515 5 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-13.30 14.00-19.00 08.00-13.30  
Šugajeva Anelija 517 5 09.00-15.00 15.00-18.00 9.00-12.00   9.00-15.00  
Pūre Anda 517 5   8.30-11.00 17.00-19.00      
Sperga Vita 517 5       9.00-13.30    

Otolaringologi
Naļežitaja Alla 712 7 09.00-15.00 13.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 08.00-14.00  
Palmbaha Liene (privātprakse) 224 2 8.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 8.00-14.00 8.00-14.00  
Urtāns Rihards 3 710 7   13.00-20.00        

Pārsiešanas kabinets
Saliņa Marlēna 503 5 08.00-14.00 08.00-14.00   14.00-19.00 14.00-19.00  
Semjanikova Olga 503 5 08.00-19.00 14.00-19.00 08.00-18.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

Pēdu aprūpes kabinets
Beizele Tatjana 316 3 Pieņem pēc pieraksta          
Orbidāne Agnese 316 3 08.00-12.00     08.00-12.00    
Plotko Zane 316 3     09.00-19.00   09.00-17.00  

Pneimonologi
Lepse Inga 705 7     15.30-19.30      

Procedūru un vakcinācijas kabinets
  209 2 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00  09.00-13.00

Traumatologi - ortopēdi
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00  

Ultrasonogrāfijas speciālists
Puķīte Velga 521 5 8.30-14.00     8.30-14.00 8.30-12.00 (katru mēneša II un IV ned)  
Abesadze Iraklijs 521 5   8.00-12.00 8.00-12.00      

Urologi
Semjonovs Igors 523 5     08.00-11.30      
Sperga Guntis 523 5 16.00-19.00          
Zamullo Igors 706 7   16.00-19.00        

Akupunktūras speciālists

Mangale Irēna 713 7 pieteikties pa talr. 29542377

1 - privātprakse

2 - pieņem arī bērnus

3 - pieņem tikai bērnus

4 - tikai maksas pakalpojumi

Diagnostika un ārstēšana
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

Astmas un HOPS pacientu apmācības kabinets
Vitoptova Irēna 1 709 7     16.00-19.00      

Centrālās laboratorijas filiāle
  419 4 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

Doplerogrāfija
Antoņuka Gaļina 2 510 5   10.30-13.00     09.00-15.00; (14.00-16.40 katra mēn II un IV ned.)  
Lukincovs Sergejs 3 510 5     15.00-20.00      
Iļjina Tamāra 2 510 5     08.00-12.40      
Romanovska Svetlana 2 521 5     16.00-20.00      
Zablocka2 704       15.00-19.00      

Ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina 510 5 10.00-14.00          
Šafro Jeļena 510 5 16.30-19.00          

Holtera monitorēšana, elektrokardiografija (EKG)
  520 5 12.00-19.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 08.00-18.00  

Limfodrenāža
Lisenko Natālija 417 4 15.00-19.40 08.00-14.20 15.00-19.40 08.00-14.20 15.00-19.40  

Neirosonoloģiska izmeklēšana
Antoņuka Gaļina 2 510 5   10.30-13.00     09.00-15.00; (14.00-16.40 katra mēn II un IV ned.)  
Iļjina Tamāra 2 510 5     08.00-12.40      

Podometrija
Civako Jeļena 1 411 4       15.00-19.00    
Kraucis Arturs 411 4   16.00-17.00        

Rentgenogrāfija
  513 5 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00  

Spirogrāfija
Vitoptova Irēna 709 7     14.00-19.30      

Ultrasonogrāfija
Čirkova Nataļja 4 5 522 5   9.00-13.00     9.00-13.00  
Iļjina Tamāra 4 522 5     13.30-16.30      
Šalajevs Vladimirs 4 5 522 5   13.00-18.00        

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Vasiļjeva Jeļena 522 5     08.00-12.00 15.00-20.00    

Veloergometrija (VEM)
Kočergina Marina 519 5         9.30-12.00  

 

1 - pieņem arī bērnus

2 - galvas un kakla asinsvadi

3 - roku un kāju asinsvadi

4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG

5 - Transrektāla prostatas USG

Ģimenes ārsti

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsti
Ļemeševskis Pjotrs 1 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Solovjova Nataļja 1 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Frīdvalde Anita 606 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00  
Zaiceva Natalja 315 3 16.00-20.00 9.00-13.00 15.00-19.00 9.00-13.00 8.00-12.00  
Kontautiene Maija 322 3 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 09.00-14.00 08.00-13.00  
Driksmane Viktorija 214 2 9.00-13.00 13.00-18.00 15.30-19.30 8.00-13.00 9.00-13.00  
Lihodejevska Natālija 218 2 08.00-13.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00  
Šnaidere Jūlija 226 2 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 10.00-14.00  
Pujāte Silvija 216 2 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-13.00 09.00-14.00 08.00-13.00  
Fradina Tatjana 223 2 08.00-13.00 14.00-19.30 08.00-15.00 13.00-18.00 08.00-13.00  
Jākobsone Ilze 608 6 10.00-15.00
16.00-17.00 (maksas)
8.00-14.00 12.00-18.00 09.00-14.00 09.00-13.00  
Jaudzeme Oksana 715 7 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00  
Marnauza Ligita 307 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 11.00-15.00 08.00-12.00  
Tene Valentīna 219 2 08.00-13.00 11.00-16.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00  
Kuģe Inese 604 6 15.00-19.00 9.00-13.00 15.00-19.00 9.00-13.00 8.00-12.00  
Račinska Irina 321 3 15.00-20.00 10.00-14.00 09.00-14.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Ģimenes ārsti, PVA internisti
Burova Leonora 318 3 14.00-19.00 9.00-14.00 8.00-13.00 13.00-18.00 9.00-14.00  
Čodere Edīte 507 5 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00  
Klauberga Aija 2 324 3 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00  
Korvina-Piotrovska Inese 2 312 3 16.00-19.00 09.00-14.00 16.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00  
Lapsa Rita 2 304 3 15.00-19.00 09.00-14.00 15.00-19.00 09.00-14.00 08.00-12.00  
Liepiņš Mareks 325 3 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Mārtinsons Jānis 2 302 3 14.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-11.00  
Miļutikova Inna 2 301 3 16.00-20.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Pilskalne Svetlana 2 313 3 15.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00  
Ribkina Olga 2 212 2 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-12.00  
Sazoņiks Andrejs 505 5 09.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 09.00-13.00  
Seržante Elza 2 308 3 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Sloka Aija 303 3 14.00-19.00 08.00-14.00 13.00-18.00 08.00-14.00 08.00-13.00  

 

1 - pieņem tikai bērnus

2 - privātprakse

Atveseļošanās centrs
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Atveseļošanas centrs
Augšupejošā duša 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00
Cirkulārā duša 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00
Dūņu ietīšanas procedūra 101 1 8.00-20.00 8.00-20.00   8.00-20.00 8.00-20.00 10.00-14.00
Infrasarkanā pirts 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00
Solārijs 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00
Šarko duša 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00
Zemūdens masāža 101 1 08.00-20.00 08.00-20.00   08.00-20.00 08.00-20.00 10.00-14.00

 

 

 

1 - pieņem tikai bērnus

2 - privātprakse

AURA PREMIUM
Speciālists Kab. St.  P O  T C Pk Se

 

Dietologs      

 Lurie Areta 702 7      17.00-20.00      

 

Ginekologs

Baumane-Auza Dita 705 7   09.00-14.00        
Putniņa Zane 705 7      16.00-20.00      

 

Kardiologs

 Orleāne Inga 702 7  15.00-19.00          

 

Ķirurgs

Ratobiļskis Valērijs 705 7       15.00-18.00    

 

Neirologs, Duplex

Zablocka Larisa 704 7     15.00-19.00      

 

Onkologs

Šapalova Elita 702 7       17.00-19.30    

 

Psihoterapeits

Dubova Maija 702 7         13.00-19.00  

 

Ultrasonogrāfija

Čirkova Natālija 704 7 13.30-18.00          
Grebjonkina Jeļena 704 7     08.00-13.20      
Hačaturjanca Alla 704 7   13.00-16.00   17.00-19.40    
Šalajevs Vladimirs 704 7   16.00-17.00        

 

Urologs

Zamullo Igors 706 7   16.00-19.00        

 

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.