<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Psihoterapeits

Pieteikties vizītei!

Pieraksties elektroniski!

 

Pakalpojums Psihoterapeits pieejams VCA poliklīnikās: Aura, Pļavnieki, Jugla, Liepājas MC

Psihoterapeits

Konsultācija  ir rūpīga pacienta sūdzību izvērtēšana, izpētot pacienta traucējumu bioloģiskos, psihiskos, sociālos un kultūras faktorus. Tiek rekomendēta atbilstoša ārstēšana. 

Psihoterapija  ir psihisko traucējumu: emocionālo, uzvedības, attiecību, psihosomatisko, krīžu, atkarību un citu psihiatrisko problēmu ārstēšanas forma, kurā ārsts nodibina terapeitiskas attiecības ar pacientu, kuru mērķis ir esošo simptomu novēršana vai mazināšana un personības izaugsmes un attīstības veicināšana.

Psihoanalīze ir visdziļākā un intensīvākā psihoterapija, kas piemērota cilvēkiem ar lielu interesi par savu iekšējo pasauli un tās konfliktiem, cilvēkiem, kuri cieš no neirotiskiem simptomiem un rakstura traucējumiem, cilvēkiem, kam ir pietiekami enerģijas sevis izpratnei un pārmaiņām. Psihoanalīze ir vairākus gadus ilgs process, parasti 45 minūšu sesijas notiek 4 reizes nedēļā.

Informācijas sagatavošanā konsultēja VCA "Pļavnieki" psihoterapeite Dace Cerova.