Fizikālā medicīna

Apraksts

Fizikālā medicīna

Pakalpojums pieejams VCA poliklīnikās: Aura, Elite, Jugla, Olvi, Pļavnieki, Pulss 5, Vesels, Liepājas MC, Dinas, Dzelzceļa VC

Fizikālās medicīnas nodaļa

Fizikālā terapija ir medicīnas nozare, kas izmanto dažādus tiešus un mainītus (preforētus) dabas faktorus. To izmanto dažādu slimību ārstēšanā (piemēram, osteohondroze, locītavu, asinsvadu, elpošanas un gremošanas orgānu slimības), tā ļauj samazināt zāļu devas, saīsināt atveseļošanas laiku, mazināt sarežģījumu iespējas. 
Fizikālās medicīnas procedūras pielieto pie:

 • Balsta un kustību aparāta slimībām (sāpēm mugurā, kājās, rokās); Locītavu slimībām (sāpēm locītavās);
 • Elpošanas ceļu slimībām (vīrusu infekcijām, bronhītiem, plaušu iekaisumiem);
 • Nervu sistēmas slimībam (bezmiega, neirozām, lumbago, nervu sakņu sindromiem, starprību neirolģijām);
 • Ķirurģiskām slimībām un stāvokļiem pēc traumām;
 • Ginekoloģiskām un uroloģiskām saslimšanām;
 • Ausu, kakla, deguna slimībām (rinitiem, sinusitiem, haimoritiem, tonzilitiem);
 • Acu slimībām (miopijām, pasliktinātas redzes);
 • Zobu slimībām (stomatitiem, gingivitiem, zobu sāpēm, periodontitiem, zobu paaugstinātas jūtības);
 • Ādas slimībām (dermatītiem, adas alerģiskām reakcijām, psoriāzes);
 • Kuņģa zarnu trakta slimībām;
 • Aptaukošanās;
 • Limfas sastrēgumiem kājās un rokās, kāju vēnu nepietiekamība;
 • Cukura diabēta komplikācijām;

Mēs piedāvājam šādas procedūras:

 • elektroārstēšanu (amplipulsa terapija, SMS forēze, diadinamoterapija, galvanizācija un elektroforēze; interfences strāvas);
 • darsenvalizācija;
 • augstfrekvences un ultraaugstfrekvences terapija;
 • magnetoterapiju;
 • lāzerterapiju;
 • ultraskaņas tehnoloģijas, fonoforēzi ar dažādiem medikamentiem;
 • ārstnieciskās inhalācijas;
 • siltuma terapija ar parafīna un ozokerita aplikācijām;
 • Baldones dūņu aplikācijas, ietīšana
 • triecienviļņu terapija (lasi vairāk šeit)

Plaši pielieto biostimulācijas aparātu "ULAN", ārstējot ostehondrozi, locītavu, asinsvadu, LOR, elpošanas un gremošanas orgānu saslimšanas.

Fizikālās medicīnas faktori iedarbojas caur ķermeņa ādu, gļotādām, elpošanas ceļiem, audiem un orgāniem, kā rezultātā sasniedz šādus efektus: 

 • uzlabojas asins un limfas cirkulācija;
 • mazinās un pazūd sāpes, tūska;
 • tiek stimulēti uzsūkšanās procesi;
 • veicināta iekaisumu dzīšana;
 • normalizējas orgānu traucētās funkcijas;
 • tiek stiprināta imunitāte un organisma slodzes izturība.

Pie fizikālās medicīnas ārsta var nosūtīt ārstējošais ārsts. Jums ir iespējas konsultēties pie fizikālās medicīnas ārsta arī patstāvīgi.

Sertificēts akupunktūras un aurikulopunktūras ārsts Aleksandrs Derovs veic:

 • Adatu terapiju  (Ķīnas tradicionālās medicīnas metode, kur izmanto iedarbību uz ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciālām netraumatiskām adatām).
 • Moksa terapiju  (Ķīnas tautas medicīnas ārstniecības metode, kas apvieno akupunktūras un siltuma terapijas principus un ko pielieto slimību profilaksei un ārstēšanai. Tās pamatā ir organisma atbildes reakcija uz temperatūras kairinājumu akupunktūras apvidū.
 • Akupresūru  (bioloģiski aktīvo punktu masāža)
 • Sejas kosmētisko masāžu ar aparātu „HanShen”  (masāža ar speciāliem elektrodiem, kas samērcēti homeopātiskos preparātos bagātīgi mitrina un baro ādu, uzlabo tauku dziedzeru darbību, paaugstina muskuļu tonusu, veicina toksīnu izvadi, izlīdzina grumbas, noņem pietūkumu)
 • Mezoterapiju (estētisko un ārstniecisko)  (metode, ar kuras palīdzību ādā tiek ievadītas ārstniecisko preparātu mikrodevas, lai efektīvi atjauninātu sejas ādu, padarītu to tvirtu un elastīgu, cīnītos ar pigmentācijas problēmām, likvidētu sīkās krunciņas un aknes izpausmes), t.sk.alopeciju (matu izkrišanas) ārstēšanu ar firmas Heel homeopātiskiem preparātiem
 • Homeosiniatriju  (ampulētu preparātu ievadīšana akupunktūras punktos)
 • Krūšu dziedzeru palielināšanu ar medikamentozām injekcijām.

Elektroakustiskā terapija

Hroniskas sāpes locītavās, sāp mugura, artrīts - risinājums elektroakustiskā terapija
Ārstē hroniskas sāpes mugurā, plecos, papēžos, ceļu locītavās un elkoņos. 
Metode tiek pielietota fizioterapijā, neiroloģijā, ortopēdijā un sporta medicīnā. 
Tā ir neinvazīva un bieži vien var aizvietot operāciju!  

Fizioterapijā:

Hroniskas sāpes muskuļos, cīpslās un muguras sāpes  Efektīvs rezultāts, īsāks ārstēšanās periods, labāks rezultāts ilgtermiņā 

Neiroloģijā:

Sāpes neiroloģisku saslimšanu gadījumā.

Ortopēdijā:

Ārstē sakaļķojumus, cīpslu iekaisumus, artrīts, saišu sastiepumi.
Bieži terapija var aizvietot operāciju! 

Sporta medicīnā:

Atjauno audus pēc traumām.
Ārstē saišu sastiepumus, ārstē muskuļu sāpes.
Ievērojami samazina atlabšanas laiku pēc sporta traumām.

Fototerapija

Pie mums ir pieejama gaismas terapijas sistēma SAALMANN N – LINE, kura nodrošina  dermatoloģisku UV – fototerapiju
Šī terapija pēc būtības ir fizikālās terapijas metode, kur ultravioletajā starojuma enerģijai ir tiešs ārstnieciskais efekts uz tādiem psoriāzes veidiem, kā parastā psoriāze, parapsoriāze, artropātiskā, punktveida, seborejveidīgā psoriāze un citām dermatoloģiskajām saslimšanām, proti, retikuloze, parastā un papulozā nātrene, pinnes, sarkanā ēde, kašķis, jostas roze, mastocitoze, mikrobu izraisītā ekzēma un sēnīšu izraisītās ādas saslimšanas. 

Metodes pielietošana minēto slimību ārstēšanai ļauj izvairīties no turpmākās medikamentozās ārstēšanās. Ārstēšanās efekts, proti, slimības simptomu pilnīga izzušana sasniedzama tikai tad, ja regulāri pielietoti ārstēšanas kursā nepieciešamie 20 – 30 fototerapijas seansi. Nepieciešamais seansu skaits ir atkarīgs no saslimšanas klīniskā veida. 

Ņemot vērā to, ka nav vienotas ārstēšanās shēmas, kuru var pielietot visiem pacientiem, bet gan to vajag adaptēt katram pacientam individuāli, ārstēšanās kursu Jums nozīmēs speciālisti – ārsti dermatologi un/vai fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti.

Darsonvalizācija

Darsonvalizāciju izmanto ne tikai medicīnā, bet arī Skaistumkopšanā!

Gaisā jūtama patīkama ozona smarža un dzirdami sausi sprakšķi, kad starp pacienta ādu un elektrodu notiek strāvas izlāide. Tā ir darsonvalizācija, viens no elektroterapijas veidiem, kurā izmanto vājas intensitātes augstas frekvences un sprieguma maiņstrāvas impulsus.
Strāvas ietekmē audos notiek jonu svārstības, rodas neliels siltums, un pastiprinās asinsrite ne tikai ādā, zemādā vai gļotādā, bet arī iekšējos orgānos, kas saistīti ar šo ādas rajonu. Procedūras laikā izzūd asinsvadu spazmas, uzlabojas audu funkcionālais stāvoklis venozā attece un apgāde ar skābekli,» procedūras, kas parasti ilgst 10 – 15 minūtes.

No iesnām līdz neirītam

Strāvas impulsus vietai, uz kuru paredzēts iedarboties, pievada ar nomaināma stikla elektroda palīdzību. No elektroda uz ādu pārlec sīkas dzirksteles, kas kairina ādas vai gļotādas receptorus un izraisa patīkamu durstīšanas un siltuma sajūtu. Lielākām ķerme ņa virsmām izmanto tā sauktos sēņveida elektrodus, savukārt ķemmes vai sukas veida elektrodus izmanto procedūru veikša nai galvas matainajā daļā. Ir arī elektrodi, kurus ievieto degunā vai ausīs, piemēram, ja iekaisis dzirdes nervs.

Kad izmanto darsonvalizāciju?

Reino slimības pacientiem, kad asinsvadu spazmu dēļ salst rokas un kājas, kāju un rektālo vēnu varikozas paplašināšanās gadījumos gan pirms, gan pēc operācijas, dažādu polineiropātiju, neiralģijas, veģetatīvās distonijas, vazomotoru galvassāpju, reiboņu un rinīta ārstēšanai, apsaldējumu, nedzīstošu brūču un trofisko čūlu dziedēšanai, pacientiem ar neirodermītu, kas izraisa stipru niezi,» uzskaita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Piemēram, iedarbojoties uz muguras apkakles zonu, var samazināt gan galvas sāpes, gan roku tirpšanu vai salšanu. Darsonvalizāciju plaši izmanto arī kosmetoloģijā, lai uzlabotu ādas elastīgumu, tvirtumu, izlīdzinātu sīkas grumbiņas un kavētu to veidošanos. Ar šīs procedūras starpniecību var novērst arī matu izkrišanu, ko izraisījuši vairogdziedzera darbības traucējumi vai kāda cita saslimšana. Dažkārt to pielieto arī stomatoloģijā dažādu smaganu slimību ārstēšanai.

Vismaz desmit procedūras

Vispareizāk būtu pirms darsonvalizācijas procedūru uzsākša nas konsultēties ar fizikālās rehabilitācijas medicīnas ārstu, jo mēdz būt situācijas, kad šo metodi nedrīkst izmantot, pie mēram, ja cilvēkam ir strāvas nepanesība un procedūras laikā jūtams izteikts diskomforts, kā arī pacientiem ar ļaundabīgām saslimšanām vai smagiem sirds un asinsrites traucējumiem. Arī asiņošana, akūta augšējo elpceļu infekcija vai drudzis būs šķērslis šīs procedūras veikšanai. Vecums gan nav šķērslis procedūrām – pēc ārsta ieteikuma to var veikt gan sirmgalvjiem, gan bērniem jau no triju gadu vecuma. Lai sasniegtu vēlamo terapeitisko efektu, nepieciešamas 10 – 15 procedūras. Tās var veikt kursa veidā divas trīs reizes gadā. Aukstajā gadalaikā pēc procedūras būtu vēlams 10 – 15 minūtes uzkavēties telpās, bet, dodoties, laukā, procedūrai pakļautās ķermeņa vietas paslēpt zem silta apģērba.

Elektroforēze – nekaitīga, bet ļoti efektīva fizikālās medicīnas procedūra.

Procedūras laikā strāvu ķermenim pievada caur ādu vai gļotādu ar divu vai vairāku elektrodu starpniecību, no kuriem viena daļa ir lādēta pozitīvi, otra – negatīvi. Strāvas stiprums atšķiras gan atkarībā no pacienta vecuma (bērniem tā ir vājāka), gan no lokalizācijas, piemēram, pēdām – stiprāka, galvai vai gļotādām – vājāka.

Strāvas ietekmē paplašinās asinsvadi, lokāli uzlabojas audu vielmaiņa, tiek veicināta dažādu hormonu, bioloģiski aktīvo vielu izdalīšanās, audu atjaunošanās un brūču dzīšana, muskuļu atslābināšanās vai stimulēšana, sāpju un iekaisuma mazināšanās, limfas attece. Turklāt strāva var iedarboties ne tikai lokāli – elektrodu uzlikšanas vietā, bet arī plašāk, piemēram, pa nerva vadīšanas ceļu, kā arī reflektori uz visu cilvēka organismu.

Veicot elektroforēzi, vienlaikus darbojas divi faktori – galvaniskā strāva un medikaments. Procedūrai izmanto medikamentus, kas labi šķīst un veido jonus. Caur elektrodiem pozitīvi un negatīvi lādētie joni tiek ievadīti nelielā dziļumā – ādā un zemādā, kur veidojas medikamentu uzkrājums, kas pakāpeniski uzsūcas un iedarbojas uz visu cilvēka organismu.
Lai gan elektroforēzes laikā izmanto tikai desmito daļu parastās medikamenta devas, tas ir jonizēts, tādēļ iedarbojas daudz spēcīgāk. Piemēram, iekaisuma vietā, kur ir skāba reakcija, viegli nokļūst negatīvi lādētie medikamentu joni un «nodzēš» iekaisumu. Šādā veidā zāles var nogādāt arī tajās ķermeņa daļās, līdz kurām tabletes veidā tās nemaz nenokļūst. Medikamentu var ievadīt ar galvanisko, diadinamisko, impulsa vai cita veida strāvu. Katra no tām padara zāļu iedarbību nedaudz atšķirīgu. Elektroforēzi var kombinēt ar citām procedūrām, piemēram, siltuma, dūņu, magnētiskā lauka. Kura pacientam būs vispiemērotākā, to var izlemt tikai fizikā lās medicīnas un rehabilitācijas ārsts.

Iesakam kursu veidā

Procedūras laikā uz pacienta ādas uzliek medikamentā samērcētu filtrpapīru un mitra auduma starpliku, kam pievieno divus vai vairāk strāvas nesošos elektrodus. Tā amortizē strāvas iedarbību un uzlabo strāvas nokļūšanu organismā. Procedūras laikā pacientam vajag just strāvas iedarbību – «skudriņas», nelielu durstīšanu vai siltumu, taču nedrīkst just sāpes vai nepatīkamu kairinājumu. Ir arī citas metodes, kad elektroforēzi veic, iedarbojoties uz deguna, auss, mutes, resnās zarnas vai maksts gļotādām. Šādas procedūras pacientam nosaka sadarbībā ar ausu-kakla-deguna ārstu, ginekologu vai citu speciālistu. Piemēram, VCA medicīniskajos centros pacientiem ar dažādām acu saslimšanām veic elektroforēzi acīm, izmantojot acu vanniņas.
Elektroforēzi var izmantot ļoti daudzu akūtu un hronisku slimību ārstēšanā, brūču un traumu dziedināšanā. To var veikt arī bērniem, sākot no sešu nedēļu vecuma. Neiesaka pacientiem, kam ievietots kardiostimulators. Elektrodus neliek, ja attiecīgajā vietā uz ādas ir plaši bojājumi vai izsitumi, tireotoksikozes pacientiem – uz kakla daļas. Elektroforēzi vēlams veikt katru dienu vai ik pārdienas kursa vedā. Hronisku slimību gadījumā ieteicamas 10 – 15 procedūras, akūtu problēmu gadījumā nereti pietiek ar piecām sešām. Atkarībā no lokalizācijas procedūra ilgst no 15 līdz pat 40 minūtēm (vienai acij – ne ilgāk par 10 minūtēm). Pēc katra elektroforēzes kursa vajadzīgs 2 – 3 mēnešu ilgs pārtraukums.

Lāzerterapija

Sertificēti lāzerterapeiti Jūs gaida VCA medicīnas centros!
Piedāvājam:

 • klasisko lāzerterapiju,
 • lāzerlitotripsiju,
 • intravenozo lāzerapstarošanu,
 • lāzerakupunktūru.

Lāzerterapija pielietojama, ārstējot iekšējo orgānu, balsta - kustību aparāta, uroloģiskās un ginekoloģiskās slimības, LOR, ķirurģiskās un neiroloģiskās patoloģijas, ādas saslimšanas, kā arī palīdz pediatrijā un kosmetoloģijā.

Lāzerterapija saīsina kopējo ārstēšanās ilgumu 2 - 3 reizes, tātad attiecīgi saīsinās arī darba nespēja. Pirmo reizi Latvijā ir pieejama unikāla lāzerlitotripsijas (akmeņu skaldīšanas) metode. Bez operācijas iespējams atbrīvoties no žultspūšļa un urīnizvadceļu akmeņiem.

Jaunums!

Ir brīnišķīga iespēja atrisināt acu problēmas ar profesora Pankova brillēm.
Indikācijas lāzerterapijai:

 • Iekšķīgās slimības: sirds išēmiskā slimība, rehabilitācija pēc miokarda infarkta, hipertoniskā slimība, gastrīti, kuņģa, un 12 pirkstu zarnas čūlas slimība, pankreatīts, aknu ciroze, žultsakmeņu slimība, kolīti, bronhīti, pneimonijas, bronhiālā astma.
 • Neiroloģija: osteohondroze, kakla - pleca sindroms, dažādu lokalizāciju neirīti un neiralģijas, Parkinsona slimība, izplatītā skleroze, vertebrobazilārā nepietiekamība, rehabilitācija pēc insulta, herpes zoster.
 • Ķirurģija: brūces, apdegumi, kaulu lūzumi, iekšējo orgānu traumatiski bojājumi, kaulu un mīksto audu strutainas saslimšanas, flegmonas, furunkuli, karbunkuli, hemoroīdi, tromboflebīti, obliterējošs endarterīts, trofiskās čūlas, limfadenīti, eksostozes.
 • LOR slimības: otīti, rinīti, sinusīti, tonsilīti, Menjēra slimība.
 • Uroloģija: akūts un hronisks pielonefrīts, urīnizvadceļu akmeņi, cistīts, uretrīts, prostatīts, neiroloģiski seksuālie traucējumi.
 • Ginekoloģija: akūts un hronisks salpingooforīts, endometrīts, mastīts, mastopātija, disfunkcionālas dzemdes asiņošanas, vulvas krauroze, neauglība, seksuālie traucējumi.
 • Dermatoloģija un kosmetoloģija: neirodermīts, ekzēma, psoriāze, sarkanā vilkēde, herpes, plikpaurība, vitiligo, ādas novecošanas profilakse.
 • Stomatoloģija: pulpīts, paradontoze, stomatīts, žokļa lūzumi, hronisks sialoadenīts.
 • Pediatrija: bieži slimojošu bērnu rehabilitācija, garais klepus, vējbakas, enurēze, stostīšanās, tuvredzības korekcija, rehabilitācija pie bērnu cerebrālās triekas.
 • Sporta medicīna: rehabilitācija pēc traumām, rehabilitācija pēc sporta pārslodzēm, psihofizioloģiskā stāvokļa aktivācija pirms sacensībām.
 • Tiek piedāvāta lieliska iespēja atbrīvoties no vitiligo (depigmentācijas).

Darba laiki

SpeciālistsKab.St.POTCPkSe
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Aura
Fizikālās terapijas kabinets41948.00-20.008.00-20.008.00-20.008.00-20.008.00-20.00
Dinas
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets12109.00-17.0009.00-17.0009.00-17.0009.00-17.0009.00-17.00
Dzelzceļa VC
Fizikālās medicīnas procedūru kainets08.00-14.0014.00-18.0008.00-14.0014.00-18.0008.00-14.00
Elite
218208.00-19.0008.00-19.0008.00-19.0008.00-19.0008.00-19.00
Jugla
008.00-17.0013.00-20.0008.00-17.0013.00-20.0008.00-17.0009.00-14.00
Liepājas MC
 1318308.00-14.0012.00-18.0008.00-14.0012.00-18.0008.00-14.00
Olvi
206209.00-15.0009.00-15.0009.00-15.0009.00-15.0009.00-15.00
Pļavnieki
201/202/203208.00-20.00 208.00-20.00 208.00-20.00 208.00-20.00 209.00-13.00 209.00-13.00 2
Pulss 5
310312.00-19.0008.00-15.0012.00-19.0008.00-15.0008.00-15.00
Vesels
92jautāt reģistratūrā vai 67509640
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti
Aura
Civako Jeļena 3411415.00-18.0015.00-18.0015.00-18.00
Kraucis Artūrs414.149.00-11.0015.00-17.0018.00-20.00
Skutula Una 3414.1413.00-19.009.00-14.0013.00-18.009.00-14.009.00-14.00
Petruškova Irina41149.00-14.0014.00-18.00
Dinas
Sviridova Gaļina12116.15-19.00
Dzelzceļa VC
I.Rasa504508.00-14.0014.00-18.0008.00-14.0013.00-18.0008.00-14.00
Elite
Avercevs Nikolajs401415.00-20.0009.00-14.00
Barbarenko Lidija 3201/104B113.00-18.0008.00-13.0008.00-13.00
Civako Jeļena 401415.00-19.00
Jeršovs Igors401410.00-18.0010.00-18.00
Jugla
Kudule Tatjana 44009.00-14.0009.00-14.0014.00-20.00
Olvi
Bogomolova Olga 207207.00-08.0007.00-08.00
Pļavnieki
Pulveris Jānis  3210209.00-14.0009.00-13.00
Vītoliņa Guna  3210210.00-16.0015.00-19.0010.00-14.00
Pulss 5
Civako Jeļena310316.30-17.30 (NVD) / 17.30-18.50 (maksas)
Jeršovs Igors310310.00-12.00 (NVD) / 12.00-15.00 (maksas)
Pērkons Pēteris310308.00-10.00 (NVD) / 10.00-16.00 (maksas)12.00-14.00 (NVD) / 14.00-20.00 (maksas)08.00-10.00 (NVD) / 10.00-16.00 (maksas)
Pulveris Jānis310308.00-10.00 (NVD) / 10.00-12.00 (maksas)08.00-09.20 (NVD) / 09.20-11.00 (maksas)
Vesels
Kudule Tatjana8110.00-13.00

1 - bērniem pieejams par valsts finansējumu

2 - tikai maksas pakalpojumi

3 - pieņem arī bērnus

4 - pieņem arī bērnus vai pusaudžus

Kontakti

Aura (Purvciems)

Nīcgales iela 5, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67566755
www.vca.lv  FB.png

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00 - 19.00
Sestdienās:09.00 - 14.00
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem

Uzziņas, pieraksts speciālista, uz izmeklējumu:67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta67566755
Mājas vizītes67566227
Aura PREMIUM (Kompleksās veselības pārbaudes)20015889
Autovadītāju medicīniskā komisija, t.sk. pirmstermiņa; ieroču nēsāšanas atļaujas67564444
Radioloģijas reģistratūra67560325
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets67799551
Veselības veicināšanas centrs67564144
20340191
Obligātās veselības pārbaudes67566752
Reklāmas jautājumos29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa27027097  info@vca.lv

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Administrācija 67566888 administracija@auramed.lv

Kā pie mums nokļūt

Ar automašīnu:

Braucot pa Nīcgales ielu, (virzienā no Deglava ielas puses) pagrieziens pa labi uzreiz aiz VCA poliklīnika Aura, kur ērti un bez maksas variet atstāt savu automašīnu. 

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Elite (Imanta)

Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67797155 www.elitemed.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:07.00-21.00
Sestdienās:8.00-15.00
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Spied šeit, lai lasītu vairāk

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:67799977
(darba dienās 8:00-20:00)
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67797155
Dienas stacionārs:67413931
28624536
Radioloģijas reģistratūra:26135455
67413934
67421882
Rehabilitācijas reģistratūra:67411193
26603828
Veselības veicināšanas centrs:67425210
Zobārstniecības klīnika:67417482
26326445
22121112
Mājas vizītes:67411464

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Sandra Buzajeva Direktore67421645
Biroja vadītāja67421645 administracija.elite@vca.lv
Diāna Pētersone Galvenā māsa67414334 diana.petersone@elitemed.lv
Nataļja Mijsja Klientu apkalpošanas un statistikas nodaļas vadītāja67068563 natalja.mijsja@elitemed.lv
Grāmatvedība 67427712
Radoslavs Mežeckis Saimnieciskā dienesta vadītājs67428297 radoslavs.mezeckis@elitemed.lv
Aiga Dauškāne Stomatoloģijas klīnikas vadītāja67417490 aiga.dauskane@elitemed.lv
Reklāmas jautājumos29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa27027097   info@vca.lv

Kā pie mums nokļūt

Vilciens

Virzienā: Rīga – Jūrmala – Tukums līdz pieturai Imanta

Autobuss

Virzienā: Centrs, Abrenes iela – Piņķi – Abrenes iela
4., 4Z, autobuss līdz pieturai Poliklīnika.

Virzienā: Imanta – Vakarbuļļi– Imanta
36.autobuss līdz pieturai Poliklīnika

Virzienā Centrs – Imanta – Centrs
41. autobuss līdz pieturai Anniņmuižas bulvāris

Virzienā: Ziepniekkalns - Imanta - Bolderāja
56. autobuss līdz pieturai Poliklīnika

Minibuss

Virzienā: Centrs – Imanta - Centrs
237.minibuss līdz galapunktam Imantā

Virzienā: Mežciems – Šampēteris – Mežciems
263.minibuss līdz pieturai Poliklīnika

Virzienā: Imanta – Pļavnieki – Imanta
270.minibuss līdz pieturai Anniņmuižas bulvāris

Tramvajs

4.tramvajs līdz pieturai Dammes iela

Ar automašīnu:

Braucot no centra pa Slokas ielu, pagriezieties uz Jūrmalas gatvi un brauciet līdz Anniņmuižas bulvārim, kur pagriezieties pa labi. Automašīnu variet ērti novietot AS "Veselības centru apvienība" Medicīnas centra Elite teritorijā
- maksas autostāvvietā
- vai bez maksas Anniņmuižas bulvāra pretējā pusē.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Jugla

Juglas iela 2, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67528961 
www.juglamed.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-21.00
Sestdienās:09.00-15.00
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta:67528961
Mājas vizītes:67521270
Fizioterapijas reģistratūra:67521476
Veselības veicināšanas centrs:67521117
Dienas ķirurģijas stacionārs:67537706
Procedūru kabinets:67521572
Funkcionālās uroloģijas kabinets:20042486

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Administrācijas darba laiksno pirmdienas līdz piektdienai
8:30 - 17:00
Administrācija:67521480 administracija@juglamed.lv
Mārketinga un reklāmas nodaļa 27027097 info@vca.lv
Reklāmas jautājumos:29722621 info@vca.lv

Kā pie mums nokļūt:

Vilciens

virzienā: Rīga – Sigulda līdz pieturai Jugla

Autobuss

1.autobuss virzienā: Abrenes iela – Pansionāts līdz pieturai Juglas iela

40.autobuss virzienā: Ziepniekkalns - D/P "Jugla - 3" līdz pieturai Silciema iela

6.tramvajs: virzienā: Jugla - galapunkts

Ar automašīnu

Braucot no centra, pa Brīvības ielu, jāpagriežas uz Juglas ielas un uzreiz aiz Juglas T/C redzama četrstāvu ēka - VCA poliklīnika "Jugla". Mašīnu ērti un bez maksas variet novietot, iebraucot nobrauktuvē pa kreisi, tieši aiz medicīnas centra vai pie T/C Jugla.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Liepājas MC

Brīvības iela 95, Liepāja
Reģistratūra: 63428796
www.vca.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturdienās:08.00-18.00
Piektdienās:08.00-16.00
Sestdienās, svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestāde ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. spied šeit, lai uzzinātu vairāk

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Uzziņas, pieraksti pie speciālistiem: 63428796 registratura@liepajavca.lv
Medicīniskās komisijas autovadītājiem, ieroču komisijas63455412
Ķirurģiskais kabinets63455285
Dienas terapijas stacionārs (Kompleksā veselības pārbaude Check-up)63455412
Reklāmas jautājumos29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa27027097 info@vca.lv

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Kā pie mums nokļūt:

Tramvajs

līdz pieturai – Metalurgs

Autobuss

Nr. 2, 4, 4A, 4s, 9, 9A, 22, 23, 904, 912, 912A, 912B - līdz pieturai Metalurgs

Ar automašīnu

Braucot virzienā no pilsētas centra pa Zemnieka ielu, pagriezties pa kreisi uz Parka ielu, krustojumā ar Brīvības ielai braukt taisni uz Drāšu ielu. Savu automašīnu var ērti novietot bezmaksas autostāvvietā uz Drāšu ielas.

Braucot virzienā uz pilsētas centru pa Brīvības ielu, labajā pusē redzams Liepājas medicīnas centrs. Savu automašīnu var novietot bezmaksas autostāvietā pirms ieejas centra teritorijā vai uz Drāšu ielas.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Dinas

Varšavas 43 A, Daugavpils
Reģistratūra: 65435234
Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-19.00
Sestdienās:08.00-11.00
Svētdienās:brīvs
Iestāde ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Spied šeit, lai uzzinātu vairāk.

Kontakti:

Reģistratūra:(+371) 65435234
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa(+371) 27027097 info@vca.lv
*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem

Kā pie mums nokļūt:

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120

Dzelzceļa VC

Gogoļa iela 3, Rīga 
Reģistratūra: 67212806
Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-20.00
Sestdienās:brīvs
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Spied šeit, lai uzzinātu vairāk.

Kontakti:

Reģistratūra:(+371) 67212806, 67220335, 67233151 
Zobārstniecības reģistratūra (+371) 67233923

Administrācijas kontakti:

Dr. Siliņš Direktors+371 67234202 
Biroja vadītāja+371 67234202 dzvcadmin@dzvc.lv
Galvenā māsa
Reklāmas jautājumos+371 29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa+371 27027097  info@vca.lv

Kā pie mums nokļūt

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Olvi

Arhitektu iela 12, Daugavpils
Reģistratūra: 65441226
www.olvi.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-19.00
Sestdienās:brīvs
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestāde ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Informācija par kārtību, kādā ārstniecības iestāde nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt ārstniecības iestādes sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus.

Personas ar funkcionāliem traucējumiem ārstniecības iestādes sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus var saņemt:

 • patstāvīgi uzbraucot pa speciāli apríkotu uzbrauktuvi un nospiežot zvana pogu pie ieejas durvīm,
 • reģistratūras darbinieki atver ieejas durvis un palīdz iekļūt iestādes telpās,
 • ar iestādes darbinieku palīdzību vai patstāvīgi pacientam ir iespējams pārvietoties pa ārstniecības iestādes pirmā stāva telpām nepieciešamā pakalpojuma saņemšanai, kā arī izmantot speciāli aprīkotu tualetes telpu,
 • ja pacientam ar ierobežotām funkcionālām spējām ir nepieciešamība saņemt kādu no ārstniecības iestādes piedāvātajiem pakalpojumiem, kas atroda iestādes otrajā stāvā, reģistratūras darbinieks organizē šī pakalpojuma nodrošinājumu pirmā stāvā 102. kab.
 • pacients veselības aprūpes pakalpojumus var saņemt savā dzīves vietā, iepriekš piesakot mājas vizīti pa tālruni 65441226.
 • Veselības aprūpes pakalpojumus, kas nav pieejami VCA poliklīnikā "Olvi", var saņemt tuvākajās ārstniecības iestādēs.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Reģistratūra: (+371) 65441226
(+371) 65446092

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Inta Vaivode Medicīnas centra direktore+371 65441962 inta.vaivode@olvi.lv
Inta Ņikitina Biroja administratore+371 65441971 administracija@olvi.lv
Galvenā māsa+371 65441962
Reklāmas jautājumos +371 29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa+371 27027097 info@vca.lv

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Kā pie mums nokļūt:

Tramvajs

1. tramvajs līdz pieturai – Cialkovska iela

Ar automašīnu

Braucot pa Arhitektu ielu, VCA poliklīnika "Olvi" (divstāvīga ēka) redzams labajā pusē. Savu automašīnu ērti variet novietot bezmaksas autostāvvietā, iebraucot pa labi pirms medicīnas centra.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120

Pļavnieki

A.Saharova iela 16, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67136979

www.plavnieki.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-20.00
Sestdienās:09.00-15.00
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Tas dod iespēju saņemt visus ārstniecības iestādē sniedzamos veselības aprūpes pakalpojumus:

 • bezmaksas autostāvvieta ar speciāli iedalītu vietu invalīdu autotransportam;
 • ērta uzbrauktuve personām ar funkcionāliem traucējumiem;
 • durvju platums ļauj iebraukt ēkā;
 • iekļūstot ēkā, grīdas plakne ir vienā līmenī līdz pat liftam;
 • 1.stāvā atrodas garderobe;
 • ēkā starp stāviem iespējams pārvietoties izmantojot liftu;
 • grīda gaiteņos un uz ārstu pieņemšanas telpām ir vienā plaknē;
 • tualete pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem ir pieejama ēkas 4.stāvā.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta un mājas vizītes:67136979
Dienas stacionārs (Kompleksā veselības pārbaude "Check-up"):28392359
Dienas ķirurģijas stacionārs:26959050
Sieviešu aprūpes nodaļas reģistratūra:67136980
Radioloģijas nodaļas reģistratūra:67136972
Veselības veicināšanas centrs: 67136964
Medicīniskās komisijas: 67246830
Zobārstniecība 3. stāvs 67146899


Reklāmas jautājumos29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa27027097  info@vca.lv

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Administrācijas darba laiks:No pirmdienas līdz piektdienai:
8:30-17:00

Zigurds Lasovskis Valdes priekšsēdētājs(+371) 67136974
administracija@vca.lv
Elita Semjonova Biroja vadītāja(+371) 67136974
administracija@vca.lv
Anna Maruškina Veselības aprūpes vadības ārsts(+371) 67136951
anna.maruskina@vca.lv
Aleksandrs Viņņiks Galvenais grāmatvedis(+371) 67136953
aleksandrs.vinniks@vca.lv
Elīna Svetlaka Personāla direktore(+371) 67136974
elina.svetlaka@vca.lv
Jeļena Ščeglova Kvalitātes vadītāja(+371) 67246764
jelena.sceglova@vca.lv
Zita Papinova Galvenā māsa(+371) 67246790
zita.papinova@plavnieki.lv
Sofja Parhomova Klientu apkalpošanas un statistikas nodaļas vadītāja(+371) 67146896
sofja.parhomova@plavnieki.lv
Irina Bergere Saimnieciskā dienesta vadītāja(+371) 67246771
irina.bergere@plavnieki.lv
Mārketinga un reklāmas nodaļa+371 27027097
info@vca.lv

Kā pie mums nokļūt

Transports līdz pieturai Rudens iela
Autobusi:

3, 15, 20, 31, 34, 47, 48, 49

Trolejbusi:

16, 22

Maršruta taksometri:

203, 204, 208, 209, 212, 213, 220, 222, 270

Ar automašīnu

Braucot pa A.Saharova ielu, (virzienā no Lubānas ielas puses) pagrieziens pa labi uzreiz aiz VCA poliklīnikas Pļavnieki, kur ērti un bez maksas variet atstāt savu automašīnu

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Pulss 5 (Centrs)

Lāčplēša iela 38, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67284981
www.pulss5.lv

Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās:08.00-21.00
Sestdienās:08.00-15.00
Svētdienās:brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

A/S „Veselības centru apvienība” VCA poliklīnika Pulss 5 personām ar funkcionāliem traucējumiem nodrošina iespēju saņemt ārstniecības iestādes sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, ievērojot norādīto pārvietošanās instrukciju.

Apmeklētājiem ar funkcionāliem traucējumiem vai bērna ratiņiem iekļūt ēkā iespējams no pagalma puses (sekot norādēm):

 • ar automašīnu, braucot no Barona ielas puses, pa Lāčplēša ielu, uzreiz aiz piecstāvu, pelēkās ēkas VCA poliklīnikas Pulss 5, trešajos vārtos nogriezieties pa labi - maksas autostāvvietā, kur ērti varēsiet novietot savu automašīnu;
 • izmantot pagalma stāvvietu par brīvu atļauts gadījumos, ja automobilim ir attiecīgais apzīmējums;
 • no pagalma puses ēkā ir nodrošināta ērta iebrauktuve un uzbrauktuve personām ar funkcionāliem traucējumiem vai bērna ratiņiem;
 • pie sienas ir nodrošināta marga;
 • ja ir nepieciešama palīdzība, izmantot zvana pogu;
 • iekļūstot ēkā, grīdas plakne ir vienā līmenī līdz pat liftam;
 • 1.stāvā ir speciāli aprīkota tualetes telpa personām ar funkcionāliem traucējumiem;
 • 1.stāvā atrodas garderobe;
 • ēkā pa stāviem iespējams pārvietoties izmantojot liftu.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta:67284981
Mājas vizītes:67286673
Rehabilitācija mājās: 28442254
Reklāmas jautājumos29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa27027097 info@vca.lv
* Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Ināra Janičenoka Direktoretālr. 67282522
fakss: 67280674 administracija@pulss5.lv
Mārketinga un reklāmas jautājumos: 27027097 info@vca.lv

Kā pie mums nokļūt:

Autobuss

Virzienā: Mežciems - Centrs - Mežciems
5. autobuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Babītes st.-Kleisti- Preču2 – Kleisti – Babītes st.
13. autobuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Šķirotava –Centrs - Šķirotava
47.autobuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Minibuss

Virzienā: Pļavnieki - Centrs
208.minibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Berģi - Centrs
218.minibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Jugla - Centrs
218A. minibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Centrs – Sarkandaugava - Centrs
267.minibuss līdz Lāčplēša ielas un A.Čaka ielas( Kr.Barona ielas) krustojuma

Virzienā: Imanta – Pļavnieki – Imanta
270.minibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Purvciems – Centrs – Purvciems
280.minibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Tramvajs

Virzienā: TC „Dole” – 45. Vidusskola – TC „Dole”
3. tramvajs līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Centrs – 45. Vidusskola – Centrs
6. tramvajs līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Centrs- Mežaparks – Centrs
11. tramvajs līdz pieturai Ģertrūdes iela

Trolejbuss

Virzienā: Centrs – Ieriķu iela - Centrs
11. troleibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Mežciems –Centrs - Mežciems
18. troleibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Pļavnieki –Centrs
22. troleibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Virzienā: Purvciems –Centrs - Purvciems
23. troleibuss līdz pieturai Ģertrūdes iela

Ar automašīnu

Ar automašīnu, braucot no Barona ielas puses, pa Lāčplēša ielu, uzreiz aiz piecstāvu, pelēkas ēkas VCA poliklīnikas Pulss 5, trešajos vārtos nogriezieties pa labi- maksas autostāvvietā, kur ērti varēsiet novietot savu automašīnu.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120

Vesels (Sarkandaugava)

Zāģeru ielā 11, Rīga
Reģistratūra: 67509640
www.veselsmed.lv


Vairāk Mazāk

Darba laiks:

Darba dienās: 08.00-20.00
Sestdienās: brīvs
Svētdienās: brīvs

Ar speciālistu pieņemšanas laikiem var iepazīties šeit

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

AS „Veselības centru apvienība” VCA poliklīnika "Vesels" personām ar funkcionāliem traucējumiem nodrošina iespēju saņemt ārstniecības iestādes sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, ievērojot norādīto pārvietošanās instrukciju.

Apmeklētājiem ar funkcionāliem traucējumiem vai bērna ratiņiem iekļūt ēkā iespējams pa centrālo ieeju, kur ir nodrošināta ērta uzbrauktuve personām ar funkcionāliem traucējumiem vai bērna ratiņiem

 • uzbrauktuvei ir margas
 • ja ir nepieciešama palīdzība, izmantot zvana pogu
 • reģistratūras darbinieki atver ieejas durvis un palīdz iekļūt iestādes telpās
 • ar iestādes darbinieku palīdzību vai patstāvīgi pacientam ir iespējams pārvietoties pa ārstniecības iestādes pirmā stāva telpām nepieciešamā pakalpojuma saņemšanai, kā arī izmantot speciāli aprīkotu tualetes telpu
 • ja pacientam ar ierobežotām funkcionālām spējām ir nepieciešamība saņemt kādu no ārstniecības iestādes piedāvātajiem pakalpojumiem, kas atroda iestādes otrajā stāvā, reģistratūras darbinieks organizē šī pakalpojuma nodrošinājumu pirmā stāvā 8. kabinetā.

Kontakti:

*Sakarus nodrošina "Telegroup", zvanītājs maksā atbilstoši sava telekomunikāciju operatora tarifiem
Reģistratūra, pieraksts pie ģimenes ārsta: 67509640
67509641

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Administrācijas kontakti:

Sekretāre +371 67355567 administracija@veselsmed.lv
Vecākā māsa +371 67509660vecaka.masa@veselsmed.lv
Direktors +371 67509662
Reklāmas jautājumos +371 29722621
Medijiem, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa +371 27027097  info@vca.lv

Pieraksties pie ārsta vai uz izmeklējumu www.epoliklinika.lv m.epoliklinika.lv

Kā pie mums nokļūt:

Tramvajs

Virzienā: Iļģuciems – Mīlgrāvis – Iļģuciems
5.tramvajs līdz pieturai Aldaris

Virzienā: T/C Dole – Aldaris– T/C Dole
9.tramvajs līdz pieturai Aldaris

Minibuss

Virzienā: Centrs – Sarkandaugava - Centrs
267.minibuss līdz galapunktam Sarkandaugavā

Trolejbuss

Virzienā: Centrāltirgus-Sarkandaugava-Centrāltirgus
3.trolejbuss līdz galapunktam

Ar automašīnu

Braucot no centra pa Valdemāras ielu (talāk Duntes), pagriezieties uz Tvaika ielu un brauciet līdz Zāģeru ielai, kur pagriezieties pa labi un brauciet līdz strupceļam. VCA poliklīnika "Vesels" - pa kreisi divstāvu ēka, automašīnu ērti novietot tieši pie poliklīnikas vai pagalmā.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120

EPoliklinika.lv EPoliklinika.lv